Saturday, 3. June 2023
 
   
 
kreslo Bolero od Jori

kreslo Bolero od Jori

Televízne kreslo „Bolero“ je zaujímavé chrbtovým operadlom, ktoré sa smerom dohora zužuje, a točenými lakťovými opierkami. Dizajnérovi Jean-Pierre Audebertovi sa týmto štýlovým prostriedkom podarilo spojiť organické formy a čisté, moderné vedenie línií. Kreslo je asynchrónne nastaviteľné.
Od Jori, od ca. 3 600 € 

 
kreslo Puk od Montis

kreslo Puk od Montis


„Puk“ s neviditeľnou mechanikou je nanajvýš relaxačným spoločníkom. Po vysunutí podnožky sa vám z kresla už nebude chcieť vstať. S tradičným relaxačným kreslom nemá tento moderný návrh takmer už nič spoločné.

Od Montis, od ca. 3 000 €Šatník Wardrobe od B&B Italia

Šatník Wardrobe od B&B Italia

Veľké vstupné dvere šatníka „Wardrobe“ čiastočne miznú vo vysunutom stave vďaka šikovnému mechanizmu v stene. Takto sú XL dvere napriek svojej veľkosti viditeľné len do tej miery, ako dvere bežnej veľkosti. Nadšenie vzbudzuje
voliteľná „skriňa v skrini“ – na zimné či letné oblečenie, v závislosti od toho, ktoré sa v danej sezóne práve nepoužíva.

Od B&B Italia, cena na vyžiadanie
Čeo postele Berkeley od Vi-Spring

Čeo postele Berkeley od Vi-Spring

Grafické formy sa snúbia s najvyšším remeselným umením. Čelo „Berkeley“ má variabilnú veľkosť, ktorá závisí od osobného želania zákazníka – od niekoľkých panelov po celú stenu.

Od Vi-Spring, ca. 7 750 €
Pohovka Denver od Machalke

Pohovka Denver od Machalke

Pohovka „Denver“ prichádza v modernom a filigránskom šate. Pohyblivé bočné vankúše umožňujú rôzne pohodlné polohy sedenia a ležania. Tenká podkladová platňa a štíhle nohy prepožičiavajú pohovke ľahkosť, hodnotná koža vytvára auru prirodzenosti a kvality.

Kožená sedačka od Machalke, šírka 208 cm, ca. 2 973 €